پیام پلیس فتا

پیام پلیس فتا برای خرید و فروش کلش اف کلنز و کلش رویال و بازی های آنلاین

چه کارهایی برای جلوگیری از کلاه برداری در خرید و فروش اکانت در بازی کلش باید انجام دهیم؟

فروش اکانت کلش یعنی فروش اکانت گوگل یا فروش اپل آیدی فردی که قبلا این بازی را انجام میداده است. زیرا این بازی در اکانت طرف مقابل ذخیره میشود و شما باید اکانت فرد مقابل را تحویل بگیرید.

پس در هنگام تحویل پول به فروشنده، رمز عبور اکانت فروشنده را تحویل بگیرید و سریعا تمامی مشخصات را تغییر دهید.
پس از تغییر رمز، اکانت را در گوشی خود سینک کنید و دهکده را در تلفن همراه خود بالا بیاورید. پس از راه اندازی اکانت کلش آف کلنز در بازی، از بازی خارج شوید و وارد Google Setting شوید.

با تمام این روش ها، باز هم روش هایی برای کلاهبرداری وجود دارد. برای مثال اگر اپل آیدی فردی را تحویل بگیرید آن فرد باز هم میتواند بدون اپل آیدی به بازی ادامه دهد. یا میتواند از طریق Link Device دو اکانت داشته باشد و از آن استفاده کند ، همچنین از نظر سوپر سل(شرکت سازنده ی بازی) خرید و فروش اکانت ممنوع بوده و در صورت هر گونه اتفاقی برای شما و ذکر اینکه اکانت را خریده اید ، سوپر سل هیچگونه کاری برایتان نخواهد کرد و همیشه سازنده اکانت را صاحب اکانت می داند. پس سعی کنید که از خرید و فروش بپرهیزید یا از فردی آشنا و مطمئن خرید کنید.

نظر کارشناسان سایت چیه؟؟

به نظر ما واسطه معتبر فردی هست برای کمک و بالا بردن سرعت و کم شدن هزینه جابجایی بهتره برا خرید فروش حتما با واسطه معتبر برید دقت کنید شماره واسط حتما سیو بشه تا سرتون کلاه نره دزد و کلاه برادر زیاد هست و آیدی فیک واسطه ها رو میزنه باید هوش بالا و دقت زیادی کنید ولی در هر صورت نگران نباشید با واسط معتبر نماد اعتماد دار واسطه بازی های آنلاین کالاف دیوتی فورتنایت پابجی زولا فری فایر کلش اف کلنز و کلش رویال میتوانید امنیت خود را حفظ کنید شماره تنها واسطه معتبر مجازی در ایران رو سیو کنید در تلگرام و واتساپ پیام بدید تا سرتون کلاه نره

+989120678766